Nieważne czy podróżujesz do lub z Zakopanego w sprawach służbowych, czy też jedziesz na wakacje. Przychodzi moment rezerwacji lotu, hotelu, wyboru atrakcji itp. W końcu potrzebujesz transportu, szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie. Być może przylatujesz do Krakowa? Potrzebujesz dostać się z Zakopanego  do Warszawy? A może do Katowic? Podróżujesz służbowo. Przychodzimy z pomocą!

 

Jesteśmy firmą, która organizuje komfortowe transfery z polskich i europejskich lotnisk z lub do Zakopanego (najczęściej obsługiwane lotniska to m.in Kraków-Balice, Warszawa, Wrocław, Rzeszów), zajmujemy się też komfortowym i kompleksowym przewozem osób

na terenie Zakopanego i okolic, z nami zarezerwujesz swój przejazd w dowolne miejsce.

Twój plan zostanie zrealizowany w 100% dzięki naszej firmie Get Transfer Zakopane.

 

Nasi kierowcy to osoby punktualne, ze znajomością języków obcych, doświadczone i doskonale radzące sobie za kółkiem - posiadamy prawa jazdy kat. b, d1, d, kwalifikacje do przewozu osób, certyfikaty. Jesteśmy zawsze chętni do pomocy i służymy radą.

 

Posiadamy świeżą flotę pojazdów przeznaczonych do przewozu od jednej do nawet 24 osób, jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom odnośnie komfortu transferu i zrealizować powierzone nam zadanie w najdrobniejszym calu.

 

Zamówienie transferu w Get Transfer jest dziecinnie proste! Możesz to zrobić dwoma sposobami: kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez nasz formularz na podstronie book online. Rezerwacja transferu przebiega szybko i sprawnie, przyjmujemy zarówno rezerwację odległe (np miesiąc), jak i szybkie w przypadku kiedy nagle potrzebujesz dostać się przykładowo z Zakopanego do Krakowa, jesteśmy w stanie zorganizować Twój transfer w przeciągu 15 minut!

 

Za swój transfer możesz zapłacić online/gotówką u kierowcy/kartą u kierowcy.

 

W cenie otrzymujesz od nas zawsze:

  • paragon lub fakturę

  • ubezpieczenie podróżne

  • czysty i zadbany samochód

  • pomoc z bagażami

  • uśmiech i serdeczność

 

Jeśli wybierasz zatem ofertę transferu lotniskowego, szukasz komfortowego przejazdu, atrakcyjnej ceny , chcesz aby Twoja podróż odbyła się szybko, komfortowo i bez problemowo, w stu procentach tak jak sobie to zaplanowałeś, zapraszam serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Jeszcze nigdy transfer lotniskowy nie był tak dobrze zorganizowany jak tu, w Get Taxi Transfer Zakopane.

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

telefonicznie: +48 733 466 977

e-mail: taxitransfer.zakopane@gmail.com

02 marca 2020

Dlaczego MY? 

taxitransfer-zakopane.pl

Get Transfer Zakopane

Stachonie 26,  34-500 Zakopane

taxitransfer-zakopane.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

34-500 Zakopane
ul. Stary Młyn 1D

34-500 Zakopane

Stachonie 26

biuro@taxitransfer-zakopane.pl

Kontakt

Godziny pracy

poniedziałek-piątek : całodobowo

sobota  i niedziela : całodobowo