Taxi Transfer Bus Zakopane, wynajem busów Zakopane, taxi transfer zakopane

jtmdnyc

Jakub, właściciel to przyjazny i bezpieczny kierowca. Użyliśmy go dwa razy. Po pierwsze, mieliśmy zabrać nas z Zakopanego do Polski do Szczyrbskiego Jeziora na Słowacji. Drugą była całodniowa wycieczka przez Słowację ze Szczyrbskiego Jeziora do Egeru, Węgry, zatrzymując się w Kieżmarku, Lewoczy oraz Zamku Spiskim i Kapitule. Zawsze był bardzo przyjazny i gościnny, a obie wycieczki były bardzo wygodne i bezstresowe. Całodniowa podróż przez Słowację była szczególnie miła i nigdy nie czuliśmy się pośpieszni, mogliśmy zobaczyć i cieszyć się wszystkim w naszych planach. Jego pojazd / van jest w doskonałym stanie, bardzo wygodny i pojemny. Gorąco poleciłbym go do wszelkich prywatnych planów transportu.

 

Przewóz osób zakopane, transfery lotniskowe zakopane, transfer zakopane krakow warszawa katowice rzeszów

Opinie klientów

O nas - Get Transfer Zakopane

Marcin Kobular

Szybko, punktualnie i wygodne auta. Polecam wszystkim tym którzy chcą bez stresu podróżować.

 

Anna Sitarska

Zamówiłam transfer z lotniska Kraków Balice do Zakopanego. Firma Taxi Bus zaoferowała mi i mojej rodzinie komfortowy transport prosto z lotniska do pensjonatu w dobrej cenie. Serdecznie polecam!

Firma Get Taxi Transfer Zakopane to rodzinna firma oferująca profesjonalny przewóz osób na terenie Zakopanego,

ale też całego kraju, jak i wyjazdów międzynarodowych obejmującą wspólnotę krajów EU. Oferujemy transport pasażerski, przewóz osób (siedziba Zakopane) komfortowymi samochodami i busami przeznaczonymi do przewozu od 1 do 24 osób. Są to nowoczesne klimatyzowane pojazdy marki Audi, Renault, Opel, Mercedes, posiadające odpowiednie systemy bezpieczeństwa i ubezpieczenia. Zawsze sprawne, czyste i zadbane. 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi przewozu osób na lotniska (transferów) z lub do Zakopanego, z lub do lotnisk na terenie całego kraju (Kraków, Katowice, Warszawa, Rzeszów i inne). Nasza oferta to także przewozy taxi zakopane lokalne (baseny termalne, stacje narciarskie, Morskie Oko, kuźnice, doliny tatrzańskie i inne wedle życzeń klienta). Jest również możliwość wynajmu busów Zakopane , cena i trasa ustalana indywiudalnie.  Oferujemy wynajem busów np. imprezy okolicznościowe, mecze, wesela, wycieczki itp.

 

Nasza oferta jest bogata także w wycieczki jednodniowe (podróżuj z Taxi Transfer Zakopane), jak np: Spływ Przełomem Dunajca, Słowacja, Kraków-Stare Miasto, Wieliczka-Kopalnia Soli, Auschwitz-Birkenau - Oświęcim, Energylandia-rodzinny Park rozrywki Zator, a także wiele innych atrakcyjnych wyjazdów.

 

Nasi kierowcy to rzetelne, punktualne osoby posiadające niezbędne umiejętności, uprawnienia, szkolenia i kategorie prawa jazdy (posiadamy kat. b, kat d.), kwalifikacje do przewozu osób 95.29.05.2024. Nasi kierowcy mówią w językach polskim,angielskim i niemiecki. Oprócz tego posiadamy bogatą wiedzę na temat naszego regionu, zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Nasza firma posiada niezbędne licencje i certyfikaty, a także posiadamy odpowiednie ubezpieczenia pojazdów AC/OC NNW+.

Zaufaj firmie Get Taxi Transfer Zakopane, nie zawiedziemy Cię! Lubimy to co robimy i staramy się być w tym najlepsi, udoskonalając nasze umiejętności, wzbogacając flotę.

Zapraszamy do współpracy także firmy, wystawiamy faktury.

taxitransfer-zakopane.pl

Get Transfer Zakopane

Stachonie 26,  34-500 Zakopane

taxitransfer-zakopane.pl - wszystkie prawa zastrzeżone

34-500 Zakopane
ul. Stary Młyn 1D

34-500 Zakopane

Stachonie 26

biuro@taxitransfer-zakopane.pl

Kontakt

Godziny pracy

poniedziałek-piątek : całodobowo

sobota  i niedziela : całodobowo